Vastsündinu pildistamine Võrus

Beebide pildistamine on küll maailma parim töö! Vaadake, kui armas väike E. on! Seekord toimus pisikese vastsündinud beebi fotosessioon Võrus.

Mul oli järjekordselt hea meel, kui minu tuttav kirjutas mulle nende peatselt saabuvast beebitüdrukust ning soovist nunnusid sätitud pilte jäädvustada oma uuest pereliikmest. Printsess Emilia on võrratult armas! Ta oli väga tubli kogu fotosessiooni kestel, mis tegi pildistamise minu jaoks oluliselt lihtsamaks. Uued vanemad said endale palju ilusaid fotosid mälestuseks ja kodu kaunistamiseks. 

Kliendi tagasiside: Maria on mulle ammu silma paistnud oma väga heade ja ilusate fotodega. Tal on selleks silma ja annet! Lisaks on ta tohutult armas inimene, kellega on väga meeldiv koostööd teha pildistamisel. Sain Marialt nii palju nunnusid sätitud beebipilte, millede seast on väga raske välja valida, millist neist seinale panna - paneks või kõik! Kindlasti soovitan teistelegi!!! :)

Kui soovid broneerida aega vastsündinu fotosessiooniks, siis tee seda aegsasti (beebiootuse ajal). Täpse pildistamise kuupäeva saame kokku leppida siis, kui beebi on sündinud. Parim aeg vastsündinud beebi sätitud piltide tegemiseks on 5 - 14 päeva vanuselt, mil beebi magab enamus ajast. Enne fotosessiooni jagan Sulle soovitusi, et pildistamise sujuks ladusalt. Mina viin beebi sessioonid läbi klientide kodus, et värsketel vanematel oleks lihtsam (ei pea kodust välja minema) ja mugavam (turvalises keskkonnas uue beebiga). Vastsündinu fotosessioonidel kasutan spetsiaalseid abivahendeid ja aksessuaare pisikeste ilmakodanike jäädvustamiseks. Olen läbinud "Vastsündinute pildistamise koolituse", mille käigus omandasin vajalikud teadmised ohutuks beebide pildistamiseks.

Lisaks armsatele sätitud piltidele teen hea meelega ka beebist ja tervest perekonnast pilte koduses keskkonnas. Võtan alati arvesse kliendi soove, kõik ettepanekud on teretulnud.
Eelmine
Stedingu maja – kohvik, kus pakutakse vegan kooki ja taimse piimaga kohvi Võrus
Järgmine
Pere pildistamine looduses

Vastused puuduvad

Email again: