SÜGISENE PERE FOTOSESSIOON TALLINNA BOTAANIKAAIAS

Tänased väikesed hetked on homsed kallid mälestused. Jäädvusta need piltide näol, et neid uuesti  kogeda oma albumit sirvides. Jagan teiega armsaid perepilte troopiliste taimede kesksel Tallinna Botaanikaaias.

Mida teha sellisel juhul, kui on broneeritud sügisene fotosessioon pargis värviliste lehtede sees ja õues kallab vihma, mis ei kavatsegi lõppeda? No worries! Me leiame lahenduse.

Kui ilm on halb või kui tervis veab alt, siis tulen alati klientidele vastu ja on võimalik fotosessioon edasi lükata. Kui aga soovid ikkagi sel päeval pilte teha, mil vihma kallab, siis leiame koos uue sobiva asukoha pildistamiseks. Seekord oli meil vahva idee pildistada troopiliste taimede keskel Tallinna Botaanikaaia kasvuhoonetes. Sellises lahedas kohas unustad selle nn pildistamise pabina üldse ära (mis võib vahel sisse tulla), imetled ümbrust, naudid mõnusat õhku ja rohelust. Palmid ja kaktused on mu lemmikud! Mis kõige tähtsam, näitad lastele midagi uut ja huvitavat ning muudad ka nende päeva erilisemaks.

Kliendi tagasiside: Kuigi sessiooni ajal olid lapsed täiesti võimatud ja ei tahtnud olla kaamera ees üheski asendis, suutis Maria ikka välja võluda hulga ilusaid pilte meie perest. Aitäh armas Maria!

Mitte nii tavapärased asukohad pildistamiseks pakuvad mulle suurt huvi. Kui Sul on mõttes mõni vahva koht, kus fotosessioon teha, siis olen alati kõikidele ideedele avatud.

xx

Maria

Eelmine
FOTOSESSIOONI KINKEKAART – KINGIIDEE SÜNNIPÄEVAKS VÕI JÕULUDEKS
Järgmine
Hea kohvi, värsked saiakesed ja Hugo esimesed jõulud.

Vastused puuduvad

Email again: