SOFIKO

Lõbus ja värviline portree fotosessioon Telliskivi Loomelinnakus Tallinnas.

Ma tunnen Sofikot juba üle 10. aasta. Kõik, kes teda teavad võivad öelda, et Sofiko on kindlasti üks avatumaid ja positiivseimaid inimesi nende elus, temaga lihtsalt ongi nii lihtne kõigest rääkida.

Sofiko mõtleb alati teiste peale, olgu see siis hästi läbimõeldud kingituste tegemine, öömaja pakkumine või lihtsalt siiras huvi  sinu tegemiste vastu. Sõbranna, kes aitab sind hädas, rõõmustab su kordaminekute üle, kellega koos teed midagi pöörast, naerad nii, et pisarad silmas või kes keedab sulle hommikul putru, on lihtsalt kulda väärt! 

Mul on vedanud, et mul on sellised ägedad sõbrannad ja üks nendest on armas Sofiko. Ja see on lihtsalt uskumatult lahe, kuidas ta alati innustab sind oma unistusi taga ajama! Tema "Mõeldud, tehtud" suhtumine on nii motiveeriv! Ausalt ta jõuab igale poole. Kindlasti meie ühine kirg reisimise vastu annab jututeemat tundideks, seiklusjutud (ja pildid sinna juurde) on mu lemmikud!

Vahepeal võib mööduda mitu kuud, kui me ei suhtle. Ja kui jälle kirjutame, Skype' me, helistame või kohtume, siis on alati nii paljust rääkida ja on selline tunne, nagu oleks justkui eile näinud. Loodan, et teil kõigil on sellised armsad inimesed teie elus.

Kui meie viimasest kohtumisest on möödunud 4. aastat (elasin aastaid teisel pool maakera), siis taasnägemise rõõm on kirjeldamatu. Kuna Telliskivi Loomelinnak Tallinnas on meie mõlema südamed võitnud, siis otsustasime seal ühel mõnusal suveõhtul ümbrust nautida. Kindlasti üheks silmapaistvamaks söögikohaks Telliskivis on nostalgiline vagunrestoran "Peatus", mis näeb nii äge välja, et sinna peab lihtsalt sisse astuma ja nende "Kohakala külg" (peenrarohelise salati, läätseidude, tillikreemi ja õrnalt mädarõikase ürdiõliga) oli tõesti väga maitsev. Enne päikeseloojangut tegime lõbusa portree fotosessiooni seal samas lähedal, eemal siginast-saginast. Värvilised graffiti' d, vanad tööstushooned, kõik see atmosfäär seal lihtsalt kutsub pildistama. Sofiko oma vahva outfit 'iga sobis ideaalselt sinna olustikku.Mis on teie lemmik kohad pildistamiseks või lihtsalt ilusa õhtu nautimiseks Tallinnas? 
Järgmine
beebiootuse fotosessioon mere ääres

Vastused puuduvad

Email again: