Pere pildistamine looduses

Eesti sügis on imeliselt kaunis. Soojad riided selga ja ilusat loodust avastama. Armastust täis fotoseeria Võrumaal.

Oh, kuidas mulle meeldib metsas jalutada, värsket õhku ja männimetsa lõhna nautida. Mul on hea meel, et paljud minu kliendid eelistavad ka õues pildistamist. Välisessioonid looduses on hea põhjus, et veelgi rohkem aega väljas veeta.

Seekord oli pere fotosessioon Kubija metsas Võrus, see on lihtsalt imeline koht, millesse ma hiljuti armusin. Esimest korda Kubija terviserajal jalutades teadsin kohe, et siin ma soovin kindlasti lähiajal fotosessiooni teha ja nii vahva, et minu kliendid olid sellega nõus.

Stressivaba atmosfäär, imeline metsahõng, palju nalja ja naeru – sellised fotosessioonid on mu lemmikud. Väikesele R. ‘le meeldis väga looduses ringi joosta, värskeid marju süüa ja seeni uudistada. Meil kõigil oli väga tore.

Fotosessioon kulges väga edukalt, aega jäi veel ülegi – saime teha mõned pildid Tamula järve ääres olevas pargis värviliste lehtede taustal ning pisike R. sai veel enne kojuminekut lehtede sees mängida.

Ilusat värvilist sügist!

xx

MariaEelmine
Vastsündinu pildistamine Võrus
Järgmine
FOTOSESSIOONI KINKEKAART – KINGIIDEE SÜNNIPÄEVAKS VÕI JÕULUDEKS

1 vastus

Email again:
Anni ja Mikk 19. oktoober 2017
Jäime fotosessiooni ja piltidega väga rahule! Kogu fotosessiooni õhkkond oli väga mõnus. Maria on väga põhjalik, tal on palju huvitavaid ideid, samuti tekkis tal koheselt hea kontakt meie kõige pisema poseerijaga:) Pildistamise teeb mõnusaks ka Maria rõõmsameelsus!:) Aitäh, Maria!