MYPRINT - annab võimaluse muuta erilised hetked ilusateks lugudeks. Hiljuti Instagram’is ringi surfates leidsin ühe super ägeda ettevõtte MYPRINT, mis tegeleb isikupäraste ja modernsete fotoraamatute, albumite, kaartide, kalendrite jms printimisega.

Kuna fotograafia on üks tähtis osa minu elust, siis kõik sellega seonduv pakub mulle suurt huvi. Mulle on alati meeldinud pilte välja printida ja neid albumisse panna. Fotoalbumi lehitsemine, ilusate piltide vaatamine ja mälestuste taas läbielamine ning samal ajal kohvi / teed juues on kuidagi eriline rituaal. Muidugi Instagram’is oma galeriid aeg ajalt vaadata on ka vahva, aga piltide käega katsumine loob kuidagi erilise meeleolu. Ja muidugi, välja prinditud fotosid, kaarte, albumeid on tore näidata oma külalistele või kinkida neid oma kallitele.

Paar päeva hiljem selle vahva brandi avastamisest Instagram’is, jalutasin Rotermanni kvartalis/ otsisin lõunasöögi kohta ning nägin eemalt MYPRINT galeriid. Läksin muidugi kohe sisse ja uudistasin ringi. Galerii on väike, aga väga avar – valged seinad kaunistatud värviliste ja põnevate postrite, pildiraamide, kaartidega. Kõik tundub nii põnev! Kohapeal on võimalik tutvuda kõikide nende pakutud toodetega ning väga sõbralik ja abivalmis MYPRINT esindaja Monika vastab kõikidele teie küsimustele.

Oma esimeseks MYPRINT tooteks valisin jutualbumi, mida luues on võimalik kujundada albumi leheküljed täpselt selliseks nagu ise soovid – erinevate mõõtmetega pildid, soovikorral tekstid sinna juurde. Ma olen suur polaroidide fänn, seega tellisin omale ka 12 erineva pildiga polaroid kaarti. Tellimuse vormistamine on väga lihtne! Loo konto, vali toode, lae piltide failid üles ja hakka kujundama. Toode saab juba valmis 2-4 tööpäeva jooksul, millele lisandub kohaletoimetamise aeg Omniva pakiautomaatidesse. Tallinnast saab tellimuse kätte tasuta MYPRINT galeriist Rotermanni kvartalis. MYPRINT hoolitseb selle eest, et ilusad fotojutustused jõuaksid teie kätte.

Kõrge kvaliteedi ja parima disainiga fototooted on pakitud ilusti karpi ning veel omakorda õhukesse paberisse, et teie uued asjad turvaliselt kohale jõuaksid ja vajadusel oleks neid ilus kohe edasi kinkida. Mulle on väga oluline toote branding, pakend, väljanägemine. Armastan modernset Skandinaavia stiili ja minimalismi, ostan endale midagi uut ainult siis, kui tõesti selleks vajadus tekib ning uued esemed peavad kokku sobima minu elustiili ning olemasolevate kodusisustus elementidega – näiteks MYPRINT’i kvaliteetsed ja suurepärase disainiga fototooted. Minge vaadake ka nende Instagrami, väga inspireeriv feed.

Kallid lugejad, mul on super hea uudis teile! Kõikidele minu klientidele on myprint.ee kodulehel toodete tellimiseks ka sooduskood MYMARIA, millega saab -15% soodsamalt tellida teile meelepäraseid fototooteid.

Rõõmusta ennast ja oma lähedasi! Tehke kingitus endale või oma armsatele koosveedetud hetkedest. Selleks, et kõik ilus säiliks, loo endale fotoalbum või pane oma koju seinale raamitud poster.

PS! See blogipostitus ei ole sponsoreeritud, mulle lihtsalt meeldib MYPRINT täiega!


Millised on teie lemmik brandid, mis on seotud fotograafiaga?
Eelmine
Vastsündinud beebi fotosessioon kodus
Järgmine
Vastsündinud beebi pildistamine Paides

Vastused puuduvad

Email again: